Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"W dwie godziny uzbieraliśmy sporo śmieci" – osiedlowi radni posprzątali Łazarz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"W dwie godziny uzbieraliśmy sporo śmieci" – osiedlowi radni posprzątali Łazarz
25-09-2019 01:18   Janusz Ludwiczak
W niedzielę radni osiedlowi posprzątali Łazarz. "W dwie godziny wraz z mieszkańcami uzbieraliśmy sporo śmieci. Zdecydowanie najczęściej napotykaliśmy na swojej drodze kiepy. Nawet jeśli jest daleko do kosza, to nie ma żadnego usprawiedliwienia, by rzucać spalonego ćmika na ziemię! Gdybyśmy mieli policzyć, ile ich podnieśliśmy to byłyby to tysiące..." – pisze Rada Osiedla Św. Łazarz.

W niedzielę przez dwie godziny - od południa do 14:00 łazarscy radni sprzątali Łazarz - od Rynku Łazarskiego, po Małeckiego do Matejki.

"W dwie godziny wraz z mieszkańcami uzbieraliśmy sporo śmieci. Zdecydowanie najczęściej napotykaliśmy na swojej drodze kiepy. Kochani, nawet jeśli jest daleko do kosza, to nie ma żadnego usprawiedliwienia, by rzucać spalonego ćmika na ziemię! Gdybyśmy mieli policzyć, ile ich podnieśliśmy to byłyby to tysiące..." – pisze na swoim profilu Rada Osiedla Św. Łazarz.

Worki, rękawiczki i odbiór śmieci zapewniło miasto. Akcja odbyła się w ramach obchodów światowego dnia sprzątania Ziemi.


Komentarze (4)

26-09-2019 13:27:35
Rowe
@z rejonu Oni po prostu posprzątali po sobie i zrobili z tego wielkie halo. Tak działa polityka
25-09-2019 19:22:24
z łazarskiego rejonu
Skwer przy Małeckiego w ubiegłym tygodniu był wysprzątany przez miasto, czyli śmieci pochodziły z imprezy organizowanej przez radnych dla mieszkańców.A kawałek dalej przy blaszaku kilogramy śmieci leżą od tygodni ,podobnie na rynku i jakoś nikogo to nie obchodzi.Może tam radni by posprzątali.
25-09-2019 11:27:40
RAN
Ja mam pytanie do Państwa Radnych.Dlaczego na ul.Konopnickiej i Orzeszkowej jest po jednym koszu na śmieci.Zauważyłam,że osoby wychodzące z psami pozostawiają nieczystości w woreczkach pod drzewami lub na płotach posesji. Także po weekendzie kosze są przepełnione a śmieci leżą obok. Czy można z tym coś zrobić?
25-09-2019 09:36:34
MK
Może warto zwrócić uwagę na obrzydliwe przystanki tramwajowe i zaprosić odpowiednie służbyaaf1 chociaż do umycia po poznańsku. Miasto zachęca nas do korzystania z komunikacji miejskiej, to może skorzystają i wyciągną wnioski.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

do 30-05-2023
Łazarz
33. Dni Łazarza
►WIĘCEJ: www.33dni.lazarz.pl

30

maj

do 02-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"ITM Industry Europe 2023" - Przemysł Ery Cyfrowej
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
Salon: Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle

01

cze

Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
Bieg przez Wielką Brytanię im.M. Zawiei
w godz. 15:00-19:00

02

cze

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
III Piknik Łazarski

03

cze

09:00
Szkoła Podstawowa nr 10 ul. Jarochowskiego (przy Ściegiennego)
XVI Turniej Charytatywny im. Macieja Zawiei

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: