Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radny Maciej Zawieja ciężko ranny po wypadku - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radny Maciej Zawieja ciężko ranny po wypadku
03-08-2009 17:38   Janusz Ludwiczak
Maciej Zawieja, Przewodniczący Rady Osiedla Górczyn i Radny Miasta Poznania (PO) walczy o życie po poważnym wypadku, do którego doszło w sobotni wieczór na drodze krajowej nr 11 w kierunku Koszalina. W wypadku zginęła żona radnego, która prowadziła pojazd i jego kilkumiesięczne dziecko.

Do wypadku doszło w sobotę wieczorem w okolicach Bobolic (województwo zachodniopomorskie). Kierująca samochodem marki volkswagen golf straciła panowanie nad autem i na łuku drogi czołowo zderzyła się z jadącym od strony Koszalina autobusem PKS.

W zdarzeniu nie przeżyła żona radnego i jego kilkumiesięczne dziecko. Sam radny Maciej Zawieja przebywa w stanie bardzo ciężkim na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Koszalinie.

W poniedziałek o godz. 17:00 w kościele Św.Krzyża została odprawiona msza św. w intencji Macieja Zawieji. O zdrowie radnego modliło się ponad sto osób.


Na zdjęciu inauguracja Osiedla Górczyn

Fot: Janusz Ludwiczak / archiwum

ZOBACZ TAKŻE: Górczyn: inauguracja Rady Osiedla

Komentarze (2)

03-08-2009 19:22:11
Jacek_P
Wielki żal, rozpacz i śmierć niewinnego żony i malutkiego dziecięcia. To nieprawdopodobna tragedia. Drogi Maćku!Koledzy i przyjaciele są z Tobą. Modlimy się za Twoje zdrowie.
03-08-2009 18:51:30
max
Współczuję. Radny stracił rodzinę i nie wiadomo czy sam wyjdzie z tego. Wypadek mógł być z winy jego żony, która prowadził autem. Spieszyło się nad morze? Ludzie, jak Wy jeździcie na tych drogach?
Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

01

gru

do 03-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

12:15
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
20-lecie Parafii Chrystusa Sługi

Rynek Łazarski
Mikołajkowe 2. urodziny Rynku Łazarskiego
• 11:00 - koncert Wójka Ogórka
• 12:00 - urodzinowy pączkowy tort
• spotkanie z Mikołajem i upominki dla najmłodszych
• kiermasz rękodzieła

16:00
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec" - koncert zespołu dziecięco-młodzieżowego z okazji 20-lecia Parafii Chrystusa Sługi

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: